X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Příslušenství Držáky Upevňovací pásek UP-370 nerez

Upevňovací pásek UP-370 nerez

Upevňovací pásek lze použít pro všechny skříně v provedení na sloup a  pro všechny typy držáků. Pásek je určen jako ekvivalentní náhrada systému Bandimex. Pásek je vhodný pro upevnění do 370 mm celkového průměru (tedy upevňovaného předmětu i podpěry).

Kód produktu 50347
Cena bez DPH 85,05 Kč
Cena s DPH 102,91 Kč
 ks

Základní specifikace Upevňovací pásek UP-370 nerez

  • Rychlé přizpůsobení průměru
  • Montáž bez speciálního nářadí pouze pomocí klíče 8 mm nebo šroubováku
  • Celonerezové provedení z oceli Cr-Ni ( AISI 304)
  • Vysoká pevnost
  • Opakovatelné použití
  • Snadná manipulace a úspora času při montáži
  • Neomezená životnost

Detailní popis Upevňovací pásek UP-370 nerez

Pásek UP-370 je určen k upevnění našich výrobků na sloup a v celém rozsahu nahrazuje původní řešení. Jeho nespornou výhodou je nízká hmotnost, vysoká pevnost a snadná montáž bez používání speciálního nářadí nebo přípravků. Systém neobsahuje žádné plastové díly a nedochází tedy k narušení pevnosti vlivem UV záření. Délka pásku je zvolena tak aby vyhověla běžným typům betonových sloupů a je možné dosáhnout kotevního průměru až 370 mm. Velikou výhodou výrobku je jeho opakovatelné použití a tak prakticky neomezená životnost. Lze jej tedy použít i ke kotvení jiných produktů které mají dočasné umístění např. dopravní značení, reklamní tabule atd. Všechny výše uvedené výhody a přijatelná cena dávají důvod proč UP-370 začít intenzivně používat a nahradit jím zastaralé, málo flexibilní nebo nespolehlivé kotevní systémy.

Pro montáž je nutný pouze klíč 8 mm, nebo plochý šroubovák 8x1,5 mm. Montáž je velice jednoduchá. Pro snadné osazení lze šroub vytočit bokem, pásek zasunout a ručně utáhnout, a šponovací šroub vrátit do původní polohy. V této poloze již pásek drží a lze jej šroubem došponovat.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Nahoru ^

Zobrazit technické informace »

Parametry Upevňovací pásek UP-370 nerez

Skelet
Maximální průměr 370 mm
Způsob osazení na stožár
Šířka 12.7 mm
Materiál Nerez V2A

Nahoru ^

Zobrazit detailní informace »

Značka

Novinky

ELFETEX FEST PLZEŇ 2017

18. 9. 2017

Zveme Vás na 24. ročník veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky ELFETEX FEST Plzeň. I v letošním roce můžete navštívit stánek naší společnosti a detailně se seznámit s naším výrobním programem.

ELTECH 2017

6. 9. 2017

Naše společnost je partnerem čtrnáctého celostátního setkání elektrotechniků ELTECH 2017.

Archiv novinek