Zákaznická poradna prázdné skříně

skříŇ PR 3.2.3 na sokl

21.01.2021 Dotaz na produkt : PR 3.2.3 na sokl IP43 (3D) z kategorie : Prázdné skříně 3D
Dobrý den chtěl jsem se zeptat,zda je možné typ skříně PR 3.2.3 na sokl IP43 (3D) s rozměry hloubka 350mm, šířka 500mm a výška 600mm osadit i zámkem dveří. Děkuji Semotam
Jiří S

Dobrý den,

osazení zamkem je dokonce nutné.
Zámky použitelné pro danou skříň jsou uvedeny v příslušneství. Mžností je ještě více, ale všechny nejsou uvedeny na webu. Pokud si nevyberete z nabídky na webu, stačí nás kontaktova se zadáním.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

PR O vestavná - uzavřená (AHVO)

11.11.2020 Dotaz na produkt : PR O vestavná - uzavřená (AHVO) z kategorie : Prázdné skříně AHVO
Dobrý den, jaké jsou vnitřní rozměry skříně PR O vestavná - uzavřená (AHVO)? Prosím o rozměrový list pdf. Děkuji, s pozdravem Viktor Špaček
Viktor Špaček

Dobrý den,

skříně AHVO se zužují směrem dozadu a proto jejich vnitřní rozměry záleží na místě meření. Rozměry lze dobře odečíst v souborech DWG v dolní části stránky, viz "Soubory ke stažení" zde.

Také by vám mohl pomoct tento obrázek:

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Skříň PR4.2.3

04.06.2020 Dotaz na produkt : PR 4.2.3 na sokl IP43 (3D) z kategorie : Prázdné skříně 3D
Dobrý den, potřeboval bych skříň PR 4.2.3 aby měla dveře vepředu i vzadu , na sokl + montážní desku + asi nějaký rošt aby se ta deska dala uchytit uprostřed a nemůžu přijít na to jak to vyspecifikovat. Mohli by jste mi poradit jak na to? Děkuji
Libor Šaněk

Dobrý den,

systém rozvaděčů 3D má mnoho možností. Jedna z nich je i osazení dveří z obou stran rozvaděče. Bohužel všechny možnosti, varianty a modifikace systému 3D není možné zohlednit na webu. Proto specifické požadavky řešíme zakázkovou úpravou rozvaděče a zpracováváme nabídku. Rozvaděč je pak jednoznačně specifikovaný číslem nabídky.

Váš požadavek předáme do technického oddělení a naši technici vás kontaktují.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

rozvaděč na pilíři

03.04.2020
Dobrý den. Potřebuji venkovní rozváděč na pilíři v rozměru š.500mm, hl.400mm, v.1500mm. Máte nějaký obdobný ve vašem sortimentu.
Antonín Vinklárek

Dobrý den,

například systém rozvaděčů 3D má mnoho možností a lze tam docílit přibližně i uvedené rozměry.

Více o systému 3D nalzenete zde.

K dispozici je (mimo jiné) šířka 550 mm a hloubka 350 mm.

Největší výška je 900 mm, ale skříně stejné šířky a hlubky lze sestavovat nad sebe. Požadované výšky lze tedy docílit například sestavou skříně 900 a 600 mm. Vše je nutné zvolit především s ohledem na osazenou tecnologii a způsob montáže rozvaděče.

Pokud zašlete zadání například na email jk@elplast-kpz.cz, zpracujeme vám návrh řešení a nabídku. Systém 3D má mnoho možností a ne vše je na webu.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Dotaz zámek

Potřebujeme trojbodový závěr do nerez dvířek k plynoměrům (otvor 1200x1350mm), potřebujeme ale uzávěr na čtyřhran (podle plynařů). Lze použít závěr Kód produktu: 33. Děkuji.
Vladimír Tůma

Dobrý den,

zámky s katalogovým číslem 33, tedy https://www.elplast-kpz.cz/trojbodovy-zaver-s-vlozkou-ctyrhranu-6-x-6-mm jsou upravené pro naše skříně systému 3D. Délka táhel je specifická dle výšky skříně. V naší nabídce jsou skříně výšky nejvíce 900 mm. Pokud vám tedy jde o samotný pákový mechanizmus a vložku čtyřhran 6x6 mm, určitě to lze použít i na jiná například plechová dvířka. Bude ale určitě nutné zámek doplnit o vlastní táhla pro vaší výšku. Také bude nutné dořešit držení táhel v horní a dolní části dveří.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Pojistková skříň hloubka 200mm

28.11.2019 Dotaz na produkt : PR 1S vestavná (Modul) z kategorie : Prázdné skříně Modul
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné do skříně Modul instalovat pojistkové spodky pro nožové pojistky velikosti 2 (400A). potřebuji přípojkovou skříň, obsahující 6 sad pojistkových spodků pro pojistky 400A, skříň instalovaná na fasádu, do zateplení. zateplení je tloušťky 200mm. Děkuji
Marek Punčochář

Dobrý den,

do skříní v provedení Modul se běžně osazují pojistkové spodky velikosti 2 do 400A. Skříně pak slouží jako pojiskové kabelové pro rozpojování a jištění kabelových sítí.

V katalogové nabídce máme skříně s 5x sadou pojistek:

https://www.elplast-kpz.cz/srp-4-w-se-trmeny-modul

nebo například skříně s nejištěným přívodem a čtyřmi vývody přes pojistky:

https://www.elplast-kpz.cz/prs-4-1-w-se-trmeny-modul

https://www.elplast-kpz.cz/prs-4-2-w-se-trmeny-modul

Skříně s větším počtem pojistek pak vyrýbíme v provedení 3D. V katalogové nabídce jsou skříně až s 10x pojistkovým spodkem velikosti 2 do 400A.

Vše záleží na požadovaném zapojení a požadované funkci.

Pokud máte zájem, kontaktujte neše techniky zde, nebo můžete vyplnit formulář poptávky zde. Specifický požadavek lze splnit úpravou katalogové skřínmě, nebo i zakázkovou skříní.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Dotaz k 7210

11.10.2019 Dotaz na produkt : PR 1M pilíř (Modul) z kategorie : Prázdné skříně Modul
Dobrý den, potřeboval bych vědět, zda-li je skříň 7210 kompletní (horní kus, mezikus + základna, přesně jak je uvedeno na obrázku u produktu) a je prázdná, připravena k vydrátování? Předem děkuji za info.
Filip Kubík

Dobrý den,

ano. PR 1M pilíř (Modul), katalogové číslo 7210, je sestava skříně, soklu a základu, tedy kompletní pilíř jak je na obrázku.

Rozvaděč je bez náplně, tedy bez montážních panelů, bez roštů, krytů desek a podobného vybavení. Pouze je zadní stěna opatřena zalisovanými maticemi M6 pro upevnění výzbroje.
Montážní panel nebo rošt s krycím panelem pro modulární přístroje lze objednat jako samostatnou položku.
https://www.elplast-kpz.cz/montazni-panel-1m-modul
https://www.elplast-kpz.cz/rost-3x12-modulu-s-krytem-ip20-1m-modul

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

rozvaděč MODUL

17.06.2019 Dotaz na produkt : PR 1S vestavná (Modul) z kategorie : Prázdné skříně Modul
Zdravím Vás, potřebuji vědět, zdali je možné pro samostatně stojící venkovní sloupek dát 2 skříně MODUL 1S vedle sebe a jak se případně objednávají skříně tak, aby každá měla otvírání na jinou stranu, jedna na pravou a druhá nalevou. Také prosím o informaci, jaký základ se pro takou sestavu hodí a či zda je možno tyto 1S skříně dát na podstavec pro skříně šířky 2 a zda na to sedne jedna široká stříška nejlépe info, jak celou takovou sestavu objednat. Díky Soukup
Jan Soukup

Dobrý den,

pokud potřebujete dát vedle sebe dvě skříně Modul 1S a docílit tím jedné dvoudvéřové skříně v pilíři, je nutné objednat tyto položky:

2ks https://www.elplast-kpz.cz/pr-1s-vestavna-modul

1ks https://www.elplast-kpz.cz/nadstavba-typ-2-pro-dvoumodulovou-skrin-modul v tomto případě je fotografie trochu zavádějící, proto že vyobrazena jednodvéřová skříň 2S, která ale není součástí položky a lze jí nahradit dvěmi 1S

1ks https://www.elplast-kpz.cz/zaklad-pilire-typ-2-modul

Pilíř pak bude od nás sestavený. Dveře jdou udělat levé nebo pravé za určitých podmínek. Aby se dveře otevírali od sebe není problém a stačí to uvést do poznámky objednávky.

Nezapomeňte objednat vhodný zámek pro skříně.

https://www.elplast-kpz.cz/zamek-energeticky

https://www.elplast-kpz.cz/zamek-ctyrhran

https://www.elplast-kpz.cz/zamek-fab

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

+420 371 796 599
Přidat dotaz do poradny
*
*
*