X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Novinky Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce

Novinky

26.09.2017 12:54

Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce

Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce

E.ON Distribuce vydala nové připojovací podmínky. Změny se týkají především připravenosti pro napojení odběrných míst na distribuční síť. Také se ale změny drobně dotknou elektroměrových rozvaděčů jako takových.


Od 1.9.2017 vešla v platnost nová směrnice pro umístění, provedení a zapojení měřících souprav u zákazníků a malých výroben do 250 kW (Připojovací podmínky), což se týká i našich výrobků. Všechny důležité změny, týkající se rozvaděčů, jsme již převedli do výroby. Nejasné výklady jsme konzultovali přímo u E.ON Distribuce a máme k nim oficiální stanovisko. Mimo jiné z tohoto stanoviska vyplývá, že elektroměrové rozvaděče, vyrobené a značené dle minulé a již tedy neplatné směrnice, bude E.ON Distribuce akceptovat a připojovat až do konce letošního roku, tedy do 31.12.2017. Po uplynutí této doby budou technici E.ON Distribuce individuálně posuzovat případné rozdíly s požadavky aktuálních připojovacích podmínek. Obavy, že výrobky, které jsou již v síti obchodů, nebo osazené a těsně před připojením, nebudou připojeny, jsou tak zbytečné. Navíc máme již několik let dobrovolný závazek, že zákazníkům v případě problému garantujeme připojení rozvaděče do dané sítě. I nadále lze používat a osazovat naše elektroměrové rozvaděče v distribuční síti E.ON Distribuce.


V případě problémů s připojením rozvaděčů je vám k dispozici naše technická podpora na telefonu: 602 403 706.


Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce si můžete stáhnout zde.


Novinky

Najděte si chvilku pro sebe a v poklidu si užijte vánoce i novoroční oslavy

18.12. 2017

Konec roku se kvapem blíží. Všichni se usilovně snaží na poslední chvíli stihnout to, co stejně nakonec nestihnou. K tomu nákupy, předvánoční chaos, ...

Najděte si chvilku pro sebe a v poklidu si užijte vánoce i novoroční oslavy. Nejen vy, ale i vaši blízcí...

Provozní doba v závěru roku 2017

18.12. 2017

Vážení obchodní přátelé, v době od 22.12.2017 do 2.1.2018 budou provozovny naší společnosti uzavřeny. V této době můžete pro komunikaci s námi využít e-mail nebo fax (viz http://www.elplast-kpz.cz/kontakty). Provoz bude naplno obnoven od 3.1.2018.

Archiv novinek