X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Novinky Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce

Novinky

26.09.2017 12:54

Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce

Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce

E.ON Distribuce vydala nové připojovací podmínky. Změny se týkají především připravenosti pro napojení odběrných míst na distribuční síť. Také se ale změny drobně dotknou elektroměrových rozvaděčů jako takových.


Od 1.9.2017 vešla v platnost nová směrnice pro umístění, provedení a zapojení měřících souprav u zákazníků a malých výroben do 250 kW (Připojovací podmínky), což se týká i našich výrobků. Všechny důležité změny, týkající se rozvaděčů, jsme již převedli do výroby. Nejasné výklady jsme konzultovali přímo u E.ON Distribuce a máme k nim oficiální stanovisko. Mimo jiné z tohoto stanoviska vyplývá, že elektroměrové rozvaděče, vyrobené a značené dle minulé a již tedy neplatné směrnice, bude E.ON Distribuce akceptovat a připojovat až do konce letošního roku, tedy do 31.12.2017. Po uplynutí této doby budou technici E.ON Distribuce individuálně posuzovat případné rozdíly s požadavky aktuálních připojovacích podmínek. Obavy, že výrobky, které jsou již v síti obchodů, nebo osazené a těsně před připojením, nebudou připojeny, jsou tak zbytečné. Navíc máme již několik let dobrovolný závazek, že zákazníkům v případě problému garantujeme připojení rozvaděče do dané sítě. I nadále lze používat a osazovat naše elektroměrové rozvaděče v distribuční síti E.ON Distribuce.


V případě problémů s připojením rozvaděčů je vám k dispozici naše technická podpora na telefonu: 602 403 706.


Nové připojovací podmínky E.ON Distribuce si můžete stáhnout zde.


Novinky

Podporujeme - Mladí hasiči Mlečice

19.10. 2017

Naše společnost dlouhodobě podporuje i kulturní dění a zájmovou činnost v regionu. Jako další, které jsme podpořili, jsou Mladí hasiči z Mlečic.

Podporujeme - Soutěž ve vyprošťování z havarovaných vozidel

5.10. 2017

Městys Zvíkovec a SDH Zvíkovec pořádají 1. ročník soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod O CENU STAROSTY MĚSTYSE ZVÍKOVEC.

Archiv novinek