X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Prázdné skříně Prázdné skříně 3D PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

Skříň určená pro instalaci elektrického zařízení ve svém vnitřním prostoru, z důvodů poskytnutí vhodné ochrany před vnějšími vlivy. U skříně je nutné definovat požadovaný zámek.

Kód produktu 71YZ 3.2.3
Cena bez DPH 3 841,11 Kč
Cena s DPH 4 647,74 Kč
 ks

Základní specifikace PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

  • systém rozvaděčů 3D
  • robustní pevný kompozitní skelet z SMC
  • bezúdržbovost
  • snadné osazení
  • 3 roky záruka

Detailní popis PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

3D je unikátní systém robustních a univerzálních rozvaděčů. Komponenty skříní umožňují jejich sestavování vedle sebe a nad sebe a to ve dvou hloubkách. Veškerý sortiment skříní tak lze získat v kompatibilních rozměrech a jednotném designu.

Skříně jsou řešeny jako stavebnice z jednotlivých komponentů o rozměrech výšky 300, 500, 600,700 a 900 mm, šířky 290, 390 a 550 mm a hloubky 240 a 350 mm. Jednotlivé komponenty jsou z plastické hmoty SMC, splňující požadavky na hořlavost V0 a HB40 s úpravou pro expozici na povětrnosti a vhodnými vlastnostmi pro elektrotechniku.

Jednotlivé skříně lze libovolně sestavovat vedle sebe a nad sebe bez omezení do skříní nebo pilířů dvou hloubek. Jednotlivé komponenty jsou konstrukčně řešeny tak, aby jejich montáž byla jednoduchá a užití pokrylo široké spektrum požadavků elektrotechniky v jednotlivých odvětvích. Rozvaděče 3D lze montovat na sloup, na povrch, zazdívat a umísťovat do volného prostranství jako pilíř.

Dveře rozvaděče jsou zvenčí opatřeny jemnými žebry, které znesnadňují vylepování plakátů, a zároveň nenarušují estetiku rozvaděče. Materiál a konstrukce dveří eliminuje jejich jakékoli vlnění nebo prohnutí. Dveře jsou dostatečně odolné proti mechanickému poškození nebo destrukci. Otevírání dveří je zajištěno v úhlu 200°, což zajišťuje dokonalý přístup montéra k zařízení v rozvaděči a vylučuje jejich nechtěné vylomení. Vnitřní strana dveří je připravena k osazení pomocných držáků přístrojů a kapes na dokumentaci. Zamykání dveří je možné až na tři jednotlivé zámky, nebo trojbodovým pákovým zámkem.Demontáž dveří je jednoduchá a lze jí provést po otevření rozvaděče jakýmkoli nástrojem zmáčknutím pojistného pérka a vysunutím čepu. Dveře dále zajišťují odvětrání rozvaděče aniž by bylo narušeno krytí IP 43. Odvětrání lze jednoduše zamezit pěnovým (silikonovým) těsněním, čímž lze docílit IP 54. Celkové provedení umožňuje osazení dveří z obou stran rozvaděče a umístění přístrojů do střední části skříně.

Boky skříně jsou zvenčí opět jemně žebrovány ze stejného důvodu jako dveře. Navíc tyto žebra znemožňují vytržení rozvaděče ze zdiva. Celkové zpracování boků zajišťuje sestavení jednotlivých skříní nad sebe a vedle sebe v nekonečnou řadu. Boky jsou lisovány ve dvou základních hloubkách.

Střecha rozvaděče má sklon pouze na jednu stranu. Toto řešení umožňuje volbu sklonu a tím i odvod vody dopředu nebo dozadu. Skříně je proto možné montovat na stěnu a pilíře osazovat do těsné blízkosti stěny aniž by docházelo k zatékání vody na omítku.

Zadní stěna rozvaděče, která je především určena pro montáž přístrojů, je opatřena zalisovanými maticemi M6 nebo M8. Lze jí také vyrobit otevírací, musí se ale brát zřetel na hmotnost přístrojů na ní namontovaných. Dveře skříně se smí staticky zatížit hmotností max. 1,5 kg.

Obsah balení

  • Neobsahuje zámek (nutné objednat samostatně)

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Nahoru ^

Zobrazit technické informace » Zobrazit soubory ke stažení »

Parametry PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

Skelet
Systém rozvaděčů 3D systém
Způsob osazení na stožár
Stupeň krytí IP i 43
Stupeň mechanického krytí IK i 10
Typ zámku Bez zámku
Výška 600 mm
Hloubka 350 mm
Šířka 550 mm
Materiál SMC
Jmenovité hodnoty
Jmenovité napětí 1000 V

Nahoru ^

Zobrazit detailní informace » Zobrazit soubory ke stažení »

Ke stažení PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

Velikost 60.242 KB, Typ souboru: pdf Typ: pdf, Datum poslední změny: 09.01.2013

Nahoru ^

Zobrazit detailní informace » Zobrazit technické informace »

Příslušenství k PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

Alternativní produkty k PR 3.2.3 na stožár IP43 (3D)

Novinky

Přijmeme pracovníky výroby

25. 1. 2018

Přijmeme pracovníka výroby rozvaděčů NN. Nástup možný od 1.2.2018.

Najděte si chvilku pro sebe a v poklidu si užijte vánoce i novoroční oslavy

18.12. 2017

Konec roku se kvapem blíží. Všichni se usilovně snaží na poslední chvíli stihnout to, co stejně nakonec nestihnou. K tomu nákupy, předvánoční chaos, ...

Najděte si chvilku pro sebe a v poklidu si užijte vánoce i novoroční oslavy. Nejen vy, ale i vaši blízcí...

Archiv novinek