Upevňovací pásek UP-370 nerez

Kód produktu: 50347 Kód výrobce: 8595208603471 Kód dodavatele: 8595208603471 Výrobce: ELPLAST-KPZ
124,63 Kč
103,00 Kč bez DPH
2 až 3 dny
Ks

Upevňovací pásek lze použít pro všechny skříně v provedení na sloup a  pro všechny typy držáků. Pásek je určen jako ekvivalentní náhrada systému Bandimex. Pásek je vhodný pro upevnění do 370 mm celkového průměru (tedy upevňovaného předmětu i podpěry).

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Pásek UP-370 je určen k upevnění našich výrobků na sloup a v celém rozsahu nahrazuje původní řešení. Jeho nespornou výhodou je nízká hmotnost, vysoká pevnost a snadná montáž bez používání speciálního nářadí nebo přípravků. Systém neobsahuje žádné plastové díly a nedochází tedy k narušení pevnosti vlivem UV záření. Délka pásku je zvolena tak aby vyhověla běžným typům betonových sloupů a je možné dosáhnout kotevního průměru až 370 mm. Velikou výhodou výrobku je jeho opakovatelné použití a tak prakticky neomezená životnost. Lze jej tedy použít i ke kotvení jiných produktů které mají dočasné umístění např. dopravní značení, reklamní tabule atd. Všechny výše uvedené výhody a přijatelná cena dávají důvod proč UP-370 začít intenzivně používat a nahradit jím zastaralé, málo flexibilní nebo nespolehlivé kotevní systémy.

Pro montáž je nutný pouze klíč 8 mm, nebo plochý šroubovák 8x1,5 mm. Montáž je velice jednoduchá. Pro snadné osazení lze šroub vytočit bokem, pásek zasunout a ručně utáhnout, a šponovací šroub vrátit do původní polohy. V této poloze již pásek drží a lze jej šroubem došponovat.

Specifikační body

  • Rychlé přizpůsobení průměru
  • Montáž bez speciálního nářadí pouze pomocí klíče 8 mm nebo šroubováku
  • Celonerezové provedení z oceli Cr-Ni ( AISI 304)
  • Vysoká pevnost
  • Opakovatelné použití
  • Snadná manipulace a úspora času při montáži
  • Neomezená životnost

Technické parametry

Skelet
Maximální průměr 370
Způsob osazení na stožár
Šířka 12.7
Materiál Nerez V2A

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*

Dotazy z poradny

Upevňovací pásek s vysokou nosnosti

30.12.2019
Dobrý den, prosím o informaci zda máte upevňovací pásek na kulaty sloup pro nosnost cca 20kg nebo až 35kg. Děkuji
Tomáš Říšský

Dobrý den,

upevňovací pásek UP-370 máme odzkoušený pro upevnění skříní PS1 a PS2 jedním kusem pásku. Větší skříně doporučujeme upevňovat dvěma pásky. Samotný pásek je velice pevný, ale na maximální upevňovanou hmotnost má vliv především řešení držáku, tedy jakou vyvíjí páku na pásek. Pokud bude držák dobře řešen a hmotnost optimálně rozložena, není problém aby pásek držel například 50 kg.

Na Vaší otázku tedy nelze jednoznačně odpovědět, přesto si dovolujeme tvrdit, že pásek udrží i více jak 35 kg, pokud na něj bude působit pouze síla statická.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Zeptejte se odborníka