Upevňovací pásek UP-370 nerez

Kód produktu: 50347 Kód výrobce: 8595208603471 Kód dodavatele: 8595208603471 Výrobce: ELPLAST-KPZ
108,07 Kč
89,31 Kč bez DPH
2 až 3 dny
Ks

Upevňovací pásek lze použít pro všechny skříně v provedení na sloup a  pro všechny typy držáků. Pásek je určen jako ekvivalentní náhrada systému Bandimex. Pásek je vhodný pro upevnění do 370 mm celkového průměru (tedy upevňovaného předmětu i podpěry).

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Pásek UP-370 je určen k upevnění našich výrobků na sloup a v celém rozsahu nahrazuje původní řešení. Jeho nespornou výhodou je nízká hmotnost, vysoká pevnost a snadná montáž bez používání speciálního nářadí nebo přípravků. Systém neobsahuje žádné plastové díly a nedochází tedy k narušení pevnosti vlivem UV záření. Délka pásku je zvolena tak aby vyhověla běžným typům betonových sloupů a je možné dosáhnout kotevního průměru až 370 mm. Velikou výhodou výrobku je jeho opakovatelné použití a tak prakticky neomezená životnost. Lze jej tedy použít i ke kotvení jiných produktů které mají dočasné umístění např. dopravní značení, reklamní tabule atd. Všechny výše uvedené výhody a přijatelná cena dávají důvod proč UP-370 začít intenzivně používat a nahradit jím zastaralé, málo flexibilní nebo nespolehlivé kotevní systémy.

Pro montáž je nutný pouze klíč 8 mm, nebo plochý šroubovák 8x1,5 mm. Montáž je velice jednoduchá. Pro snadné osazení lze šroub vytočit bokem, pásek zasunout a ručně utáhnout, a šponovací šroub vrátit do původní polohy. V této poloze již pásek drží a lze jej šroubem došponovat.

Specifikační body

  • Rychlé přizpůsobení průměru
  • Montáž bez speciálního nářadí pouze pomocí klíče 8 mm nebo šroubováku
  • Celonerezové provedení z oceli Cr-Ni ( AISI 304)
  • Vysoká pevnost
  • Opakovatelné použití
  • Snadná manipulace a úspora času při montáži
  • Neomezená životnost

Technické parametry

Skelet
Maximální průměr 370
Způsob osazení na stožár
Šířka 12.7
Materiál Nerez V2A

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*