X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Rámečky s dvířky RA 4.0.2 rámeček (3D)

RA 4.0.2 rámeček (3D)

Rámeček s dvířky pro zakrytování niky ve zdivu, nebo pro osazení do zateplení.

Kód produktu 70YZ 4.0.2
Cena bez DPH 1 790,22 Kč
Cena s DPH 2 166,17 Kč
 ks

Základní specifikace RA 4.0.2 rámeček (3D)

  • systém rozvaděčů 3D
  • robustní pevný kompozitní skelet z SMC
  • bezúdržbovost
  • snadné osazení
  • 3 roky záruka

Detailní popis RA 4.0.2 rámeček (3D)

3D je unikátní systém robustních a univerzálních rozvaděčů. Komponenty skříní umožňují jejich sestavování vedle sebe a nad sebe a to ve dvou hloubkách. Veškerý sortiment skříní tak lze získat v kompatibilních rozměrech a jednotném designu.

Skříně systému 3D jsou řešeny jako stavebnice z jednotlivých komponentů o rozměrech výšky 300, 500, 600,700 a 900 mm, šířky 290, 390 a 550 mm a hloubky 240 a 350 mm. Jednotlivé komponenty jsou z plastické hmoty SMC, splňující požadavky na hořlavost V0 a HB40 s úpravou pro expozici na povětrnosti a vhodnými vlastnostmi pro elektrotechniku.

Jednotlivé skříně lze libovolně sestavovat vedle sebe a nad sebe bez omezení do skříní nebo pilířů dvou hloubek. Jednotlivé komponenty jsou konstrukčně řešeny tak, aby jejich montáž byla jednoduchá a užití pokrylo široké spektrum požadavků elektrotechniky v jednotlivých odvětvích. Rozvaděče 3D lze montovat na sloup, na povrch, zazdívat a umísťovat do volného prostranství jako pilíř.

Dveře rámečku jsou zvenčí opatřeny jemnými žebry, které znesnadňují vylepování plakátů, a zároveň nenarušují estetiku rozvaděče. Materiál a konstrukce dveří eliminuje jejich jakékoli vlnění nebo prohnutí. Dveře jsou dostatečně odolné proti mechanickému poškození nebo destrukci. Otevírání dveří je zajištěno v úhlu 200°, což zajišťuje dokonalý přístup montéra k zařízení v rozvaděči a vylučuje jejich nechtěné vylomení. Vnitřní strana dveří je připravena k osazení pomocných držáků přístrojů a kapes na dokumentaci. Zamykání dveří je možné až na tři jednotlivé zámky, nebo trojbodovým pákovým zámkem.Demontáž dveří je jednoduchá a lze jí provést po otevření rozvaděče jakýmkoli nástrojem zmáčknutím pojistného pérka a vysunutím čepu. Dveře dále zajišťují odvětrání rozvaděče aniž by bylo narušeno krytí IP 43. Odvětrání lze jednoduše zamezit pěnovým (silikonovým) těsněním, čímž lze docílit IP 54. Celkové provedení umožňuje osazení dveří z obou stran rozvaděče a umístění přístrojů do střední části skříně.

Boky rámečku jsou zvenčí opět jemně žebrovány. Tyto žebra znemožňují vytržení rozvaděče ze zdiva.

Obsah balení

  • Neobsahuje zámek (nutné objednat samostatně)

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Nahoru ^

Zobrazit technické informace »

Parametry RA 4.0.2 rámeček (3D)

Skelet
Systém rozvaděčů 3D systém
Způsob osazení vestavná
Stupeň krytí IP i 43
Stupeň mechanického krytí IK i 10
Výška 700 mm
Hloubka 120 mm
Šířka 390 mm
Materiál SMC

Nahoru ^

Zobrazit detailní informace »

Příslušenství k RA 4.0.2 rámeček (3D)

Novinky

Přijmeme elektrikáře

15. 1. 2019

Přijmeme pracovníka na pozici Elektrikář výroby rozváděčů NN. Nástup možný od 1.2.2019.

PF2019

20.12. 2018

Konec roku je opět tady. A za oknem to zatím vypadá na bílé vánoce - snad nejen u nás... Ať už budou vánoce na sněhu, nebo na blátě, v každém případě ať jsou to vánoce poklidné a příjemné. Stejně tak i celý příští rok! To přejeme nejen vám, ale i vašim blízkým...

Archiv novinek