PERP 160/160/EON 33.1.23 pilíř (3D)
Nejprodávanější EG.D
do 2 týdnů
Elektroměrový rozvaděč pro jedno dvousazbové, nebo jednosazbové nepřímé měření do 160 A s výrobnou (FVE).
Zobraz detailní popis
Detailní popis
Hlavní jistič a měřící transformátory proudu jsou vždy součástí rozvaděče.
Obsah balení
  • jistič OEZ 3VA1116-3EF32-0AA0 se spouští 160A TM240
  • MTP 200/5, třída přesnosti 0,5S, výkon 10VA, cejchované
  • svorkovnice ZS1B
  • optopřevodník není součástí
  • základ pilíře
  • prostorová rezerva pro další technologie (dálkový odečet, HDO...)
Specifikační body
  • systém rozvaděčů 3D
  • pro měření odběru elektrické energie
  • komfortní připojovací prostor
  • robustní pevný kompozitní skelet z SMC
  • bezúdržbovost
  • jednoduché osazení bez zednických prací
  • možnost rozšíření o přípojkovou a plynoměrovou skříň
  • 3 roky záruka
Technické parametry
Vybavení
Počet fází 3
Značka 3D
Jmenovitý proud 160 A
Způsob osazení pilíř
Jmenovité napětí 500 V
Stupeň krytí IP IP44
Jmenovitý proud jističe 160 A
Stupeň mechanického krytí IK IK10
Jmenovitý kmitočet 50 Hz
Zkratová odolnost 10 kA
Typ zámku Jednobodový zámek se čtyřhranem 6x6 mm
Výška 1200 mm
Vypínací charakteristika L - vedení bez možnosti regulace
Hloubka 240 mm
Šířka 940 mm