RA 4.0.1 rámeček (3D)

Kód produktu: 70YZ 4.0.1 Kód výrobce: 8595208702280 Kód dodavatele: 8595208702280 Výrobce: ELPLAST-KPZ
2 219,14 Kč
1 834,00 Kč bez DPH
do 2 týdnů
Ks

Rámeček s dvířky pro zakrytování niky ve zdivu, nebo pro osazení do zateplení.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

3D je unikátní systém robustních a univerzálních rozvaděčů. Komponenty skříní umožňují jejich sestavování vedle sebe a nad sebe a to ve dvou hloubkách. Veškerý sortiment skříní tak lze získat v kompatibilních rozměrech a jednotném designu.

Skříně systému 3D jsou řešeny jako stavebnice z jednotlivých komponentů o rozměrech výšky 300, 500, 600,700 a 900 mm, šířky 290, 390 a 550 mm a hloubky 240 a 350 mm. Jednotlivé komponenty jsou z plastické hmoty SMC, splňující požadavky na hořlavost V0 a HB40 s úpravou pro expozici na povětrnosti a vhodnými vlastnostmi pro elektrotechniku.

Jednotlivé skříně lze libovolně sestavovat vedle sebe a nad sebe bez omezení do skříní nebo pilířů dvou hloubek. Jednotlivé komponenty jsou konstrukčně řešeny tak, aby jejich montáž byla jednoduchá a užití pokrylo široké spektrum požadavků elektrotechniky v jednotlivých odvětvích. Rozvaděče 3D lze montovat na sloup, na povrch, zazdívat a umísťovat do volného prostranství jako pilíř.

Dveře rámečku jsou zvenčí opatřeny jemnými žebry, které znesnadňují vylepování plakátů, a zároveň nenarušují estetiku rozvaděče. Materiál a konstrukce dveří eliminuje jejich jakékoli vlnění nebo prohnutí. Dveře jsou dostatečně odolné proti mechanickému poškození nebo destrukci. Otevírání dveří je zajištěno v úhlu 200°, což zajišťuje dokonalý přístup montéra k zařízení v rozvaděči a vylučuje jejich nechtěné vylomení. Vnitřní strana dveří je připravena k osazení pomocných držáků přístrojů a kapes na dokumentaci. Zamykání dveří je možné až na tři jednotlivé zámky, nebo trojbodovým pákovým zámkem.Demontáž dveří je jednoduchá a lze jí provést po otevření rozvaděče jakýmkoli nástrojem zmáčknutím pojistného pérka a vysunutím čepu. Dveře dále zajišťují odvětrání rozvaděče aniž by bylo narušeno krytí IP 43. Odvětrání lze jednoduše zamezit pěnovým (silikonovým) těsněním, čímž lze docílit IP 54. Celkové provedení umožňuje osazení dveří z obou stran rozvaděče a umístění přístrojů do střední části skříně.

Boky rámečku jsou zvenčí opět jemně žebrovány. Tyto žebra znemožňují vytržení rozvaděče ze zdiva.

Obsah balení

  • Neobsahuje zámek (nutné objednat samostatně)

Specifikační body

  • systém rozvaděčů 3D
  • robustní pevný kompozitní skelet z SMC
  • bezúdržbovost
  • snadné osazení
  • 3 roky záruka

Technické parametry

Skelet
Způsob osazení vestavná
Značka 3D
Stupeň krytí IP 43
Stupeň mechanického krytí IK 10
Výška 700
Hloubka 120
Šířka 290
Materiál SMC

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*