Zákaznická poradna elektroměrové rozvaděče

Dotaz

06.09.2019 Dotaz na produkt : PER 1/3f/40 vestavná (Modul) z kategorie : Jednotarifní
Dobrý den, chtěl bych se informovat zdali je rozvaděč vhodný pro prvotní dovedení elektřiny na novém stavebním pozemku a zdali je k tomu ještě něco jiného potřeba.
Radek Bláha

Dobrý den,

problematika vhodnosti a potřeba dalšího je trochu širší...

Pokud máte zájem, zavolejte nám (Kontakty) a naši technici vám poskytnou informace. Záleží na tom co tam již máte a jaká je distribuční společnost.

Případně kontaktujte nějakého elektrikáře, který se na to v místě podívá, zjistí vaše potřeby a následně vám doporučí řešení.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

PER 1/1f/40 na stěnu

05.08.2019 Dotaz na produkt : PER 1/1f/40 na stěnu (AHVO) z kategorie : Jednotarifní
Dobrý den, potřeboval bych bližší údaje (výkres, ...) k tomuto rozvaděči, zejména se mi jedná o místo vstupu a výstupu kabelu a způsob uchycení na stěnu. Děkuji.
David Hruda

Dobrý den,

vstupy vodičů jsou spodem přes průchodky PG29.

Uchycení rozvaděče není konkrétně řešeno. Pro uchycení je nutné v zadní stěně rozvaděče vyvrtat otvory s ohledem na podklad a hmotnost skříně v takové velikosti, umístění a počtu, aby byla zajištěna mechanická odolnost a nebylo porušeno krytí rozvaděče. Spojovací materiál není součástí. Pokud je rozvaděč na dešti je vhodné jej ještě podložit, aby voda dopadající na horní stranu rozvaděče nestékala po stěně (stříška má sklon vzad). Pokud to není možné doporučuji rozvaděč systému 3D, který sklon stříšky vpřed. Obecně lze říci, že pro upevnění plně stačí 4 šrouby M8, nebo ekvivalent.

K rozvaděči jsme doplnili soubory s náhledem umístění vstupů.  Umístění vstupů lze při výrobě upravit, pokud je to uvedeno v objednávce.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

dotaz na el. rozvaděč

14.05.2019 Dotaz na produkt : PER 2/3f/40 vestavná i na sokl (AHVO) z kategorie : Dvoutarifní
Dobrý den, chci se zeptat zda je el. rozvaděč PER 2/3f/40 na sokl vydrátován tak, jak je zobrazeno na foto rozvaděče, nebo dle zobrazeného el.schématu? Potřeboval bych vydrátování tak jak je zobrazeno na el. schénatu. Děkuji Slováček
Igor SLOVÁČEK

Dobrý den,

rozvaděče jsou vydrátovány vždy především dle aktuálních a platných připojovacích podmínek jednotlivých distribučních společností. Fotografie jsou pouze ilustrační a mohou být od skutečnosti jiné v detailech. Rozvaděče jsou zapojeny dle uvedených schémat, přesto při změně připojovacích podmínek může dojít k drobnému rozdílu, který bude ale pouze za účelem splnění aktuálních připojovacích podmínek distribučních společností.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potřebujete poradit?

+420 371 796 599
Přidat dotaz do poradny
*
*
*