PER 1/1f/40 na stěnu (AHVO)

Akce Nejprodávanější ČEZ EG.D
Kód produktu: 53414 Kód výrobce: 8595208611193 Kód dodavatele: 8595208611193 Výrobce: ELPLAST-KPZ
3 333,73 Kč
2 755,15 Kč bez DPH
do 2 týdnů
Ks

Elektroměrový rozvaděč pro jeden jednosazbový jednofázový elektroměr s  hlavním jističem do 40 A. Rozvaděč je vydrátován silovými vodiči CY 6  mm2.

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Elektroměrový rozvaděč vhodný pro měření odběru rodinných domů a malých provozoven. Rozvaděč lze rozšířit na dvousazbové měření do 63A.

Skříně PER jsou certifikovány EZÚ Praha. V systému skříní AHVO jsou také v nabídce přípojkové skříně a plynoměrové skříně. Prostor pod přístrojovou deskou je využit pro jističe, svorky a můstek PEN 7.

Hlavní jistič je osazován na lištu DIN až při montáži dle podmínek stanovených energetickým podnikem. Rozvaděč je z výroby osazen jednofázovým jističem pro jištění sazbového spínání.

Zapojení elektroměrových rozvaděčů je provedeno, není-li v objednávce specifikováno jinak, dle jednotlivých schémat v katalogu.

Obsah balení

  • neobsahuje hlavní jistič...

Specifikační body

  • systém rozvaděčů AHVO
  • nízká cena
  • pro měření odběru elektrické energie
  • robustní pevný kompozitní skelet z SMC
  • bezúdržbovost
  • jednoduchá montáž
  • kvalitní svorky Weidmüller
  • 3 roky záruka

Technické parametry

Způsob připojení
Počet fází 1 fáze
Jmenovitý proud 40 A
Jmenovité napětí 500
Značka AHVO
Způsob osazení na stěnu
Stupeň krytí IP 44
Jmenovitý kmitočet 50
Stupeň mechanického krytí IK 10
Zkratová odolnost 10
Typ zámku Jednobodový zámek se čtyřhranem 6x6 mm
Výška 585
Hloubka 216
Distribuční společnost ČEZ;EON
Šířka 420
Materiál SMC
Počet přívodů 1
Přípojková skříň Bez přípojkové skříně
Připojovací průřez na přívodu 16 mm2
Typ svorky na přívodu P - konstrukční svorka
Počet vývodů 1
Počet jednosazbových elektroměrů 1
Připojovací průřez na vývodu 16 mm2
Typ svorky na vývodu P - konstrukční svorka

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*

Dotazy z poradny

Rozvaděč pro elměr e.on 1f 1saz na omítku

09.12.2019
Potřebuji elm. rozvaděč, 1F - 1sazb. pro E.on, se šířkou do cca 40cm který lze montovat na omítku vně budovy (garáž) a přívodní kabely vedené pod omítkou zavést zadní stěnou. Jaký mi můžete doporučit? Děkuji.
J. Burda

Dobrý den,

v katalogové nabídce máme široký sortiment rozvaděčů. Zatím nejsou všechny varianty na tomto webu.

Nabídntou můžeme například tento rozvaděč PER 1/1f/40 3.1.1 na stěnu, katalogové číslo 5314 3.1.1 ze systému rozvaděčů 3D. Rozvaděč je široký pouze 290 mm a stříška má sklon od stěny. Základní cena bez daně je 3 527,52 Kč. Rozvaděč naleznete v PDF katalogu, který je ke stažení zde: https://www.elplast-kpz.cz/editor/image/stranky3_soubory/17/katalog-vyrobku-10-2017.pdf na straně 15.

Na stěnu lze ale osadit i rozvaděč PER 1/1f/40 vestavná (Modul). U tohoto rozvaděče je ale horní stěna rozvaděče vyspádovaná směrem dozadu, může tedy docházet k zatékání dešťové vody na fasádu.

V obou případech jsou otvory pro vstup vodičů na spodní straně rozvaděče. Je tedy nutné tyto otvory při uvedené montáži zaslepit záslepkou PG29.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

PER 1/1f/40 na stěnu

05.08.2019
Dobrý den, potřeboval bych bližší údaje (výkres, ...) k tomuto rozvaděči, zejména se mi jedná o místo vstupu a výstupu kabelu a způsob uchycení na stěnu. Děkuji.
David Hruda

Dobrý den,

vstupy vodičů jsou spodem přes průchodky PG29.

Uchycení rozvaděče není konkrétně řešeno. Pro uchycení je nutné v zadní stěně rozvaděče vyvrtat otvory s ohledem na podklad a hmotnost skříně v takové velikosti, umístění a počtu, aby byla zajištěna mechanická odolnost a nebylo porušeno krytí rozvaděče. Spojovací materiál není součástí. Pokud je rozvaděč na dešti je vhodné jej ještě podložit, aby voda dopadající na horní stranu rozvaděče nestékala po stěně (stříška má sklon vzad). Pokud to není možné doporučuji rozvaděč systému 3D, který sklon stříšky vpřed. Obecně lze říci, že pro upevnění plně stačí 4 šrouby M8, nebo ekvivalent.

K rozvaděči jsme doplnili soubory s náhledem umístění vstupů.  Umístění vstupů lze při výrobě upravit, pokud je to uvedeno v objednávce.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Zeptejte se odborníka

Soubory ke stažení